Özel Yüzme Dersi

BİREBİR ÖZEL YÜZME DERSİ VEREN YÜZME EĞİTMENLERİ

—————————————————————

Tarık Yurtseven 

İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul´da tamamladı. Daha sonra ekonomi okudu. Uzun yıllar yüzdükten sonra aktif olarak 1997 yılından beri yüzme antrenörlüğünü Tübesk, İl spor okulu, Kızıltoprak yüzme, Biyem´ de sürdürdü. Halen Marmara Spor Kulübü´nde aktif olarak sürdürmektedir. Antrenörlük yaşamının uzun bir bölümünü engelli sporculara gönüllü olarak yüzme öğreterek geçirdi. Yüzme, kano ve kayak en ilgili alanlarıdır.

0533 387 59 79

[email protected]

—————————————————————

Ayberk Ergeneli

ayberk-ergeneliİstanbul doğumlu. İstanbul Aydın Üniversitesi Dış Ticaret İngilizce ve Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi mezunu. Küçük yaşlarından itibaren yüzme sporu ile ilgileniyor ve sayısız başarıları mevcut. On yılı aşkın antrenörlük tecrübesi var. Halen Marmara Spor Kulübünde koordinatörlük yapıyor. Görev yoğunluğu gereği sadece birebir özel derslere girebiliyor. Drift, snowboard, yüzme sevdiği ve halen yaptığı sporlar arasında başta geliyor.

0535 395 15 31

[email protected]

—————————————————————

İsmail Kıvanç UYSAL 

İstanbul/Üsküdar doğumlu. Eskisehir Anadolu Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü mezunu. Küçük yaşından beri yüzme sporu ile ilgileniyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yüzme kursları, engelliler için yüzme kursları, Türkiye Spor Yazarları Derneği, İstek Özel Acıbadem Okulları, İstanbul Su Sporları Kulübü, Marmara Spor Kulübü’nde uzun yıllar yüzme antrenörü olarak çalıştı. Hali hazırda Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi’nde çalışmakta ve İstanbul Boğaziçi Spor Kulübü’nde baş antrenör olarak görev yapmaktadır. Her yaş grubuna özel ders verebilmektedir.

0532 655 43 43

[email protected]

—————————————————————