Özel Yüzme Dersi

BİREBİR ÖZEL YÜZME DERSİ VEREN YÜZME EĞİTMENLERİ

—————————————————————

Tarık Yurtseven 

İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul´da tamamladı. Daha sonra ekonomi okudu. Uzun yıllar yüzdükten sonra aktif olarak 1997 yılından beri yüzme antrenörlüğünü Tübesk, İl spor okulu, Kızıltoprak yüzme, Biyem´ de sürdürdü. Halen Marmara Spor Kulübü´nde aktif olarak sürdürmektedir. Antrenörlük yaşamının uzun bir bölümünü engelli sporculara gönüllü olarak yüzme öğreterek geçirdi. Yüzme, kano ve kayak en ilgili alanlarıdır.

0533 387 59 79

[email protected]

—————————————————————

Ayberk Ergeneli

ayberk-ergeneliİstanbul doğumlu. İstanbul Aydın Üniversitesi Dış Ticaret İngilizce ve Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi mezunu. Küçük yaşlarından itibaren yüzme sporu ile ilgileniyor ve sayısız başarıları mevcut. On yılı aşkın antrenörlük tecrübesi var. Halen Marmara Spor Kulübünde koordinatörlük yapıyor. Görev yoğunluğu gereği sadece birebir özel derslere girebiliyor. Drift, snowboard, yüzme sevdiği ve halen yaptığı sporlar arasında başta geliyor.

0535 395 15 31

ayberk[email protected]

—————————————————————

Özgür Kurtaran

1996 İstanbul doğumlu. Altı yaşında Marmara Spor Kulübü bünyesinde yüzmeye başladı. Yüzme kariyeri devam ederken aynı zamanda lisanslı olarak futbolculuk yaptı. Birinci kademe yüzme antrenörlüğü belgesine sahip. İstanbul Aydın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencisi.

0554 667 37 76

[email protected]