Marmara Yüzme Spor Kulübü

Marmara Spor Kulübü 1997 yılından bu yana her yaş grubuna yönelik yüzme eğitimi vermektedir. Modern ve hijyenik havuzlarda küçüklere ve yetişkinlere yönelik kurslar ile ileri seviyede yüzme yüzme  öğrenebilir, su korkunuzu yenebilir ve tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Yetişkinler ve çocuklar için yüzme kursu eğitimlerimizi pedagoji gereği ayrı zamanlarda programlanmakta. Ayrıca yüzme bilenler için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyon geliştirici ve/veya kilo vermeye yönelik çalışmalarda, eğitmenlerimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Marmara spor kulübü Merkezi Üsküdar’da olup, kuruluşundan bu yana antrenmanlarını İstanbul’un Anadolu yakasındaki en faal olimpik yüzme havuzlarını bünyesinde barındıran ve en büyük yüzölçümüne sahip olan burhan felek yüzme havuzu ve spor kompleksinde sürdürmektedir. Tesis bünyesinde iki adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Yarı olimpik havuzun yanında tam olimpik olan Galatasaray yüzme havuzu bünyesinde, kulüp üyelerimize ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya gayret etmektedirler.

Kulübün Acıbadem, Altunizade, Ataşehir, Ümraniye ve Üsküdar ‘da  şubeleri bulunmaktadır. Kulüp bünyesinde özel ders alarak yüzme sorunlarınızı çözebileceğiniz gibi, kesin yüzme garantisi ile kaliteli eğitimden de yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

marmara-yuzme-logo

www.marmarasport.com

 Marmara Spor Kulübü Resmi Facebook Sayfası