Türkiye Yüzme Federasyonu Başkan Adayı Barış Bul

By on 4 Nisan 2017

Türkiye Yüzme Federasyonu Başkan Adayı Barış Bul:

“Artık projeler konuşacak!”

Uzun yıllardır yüzme sporuna hizmet eden Barış Bul, Türkiye genelindeki spor kulüplerinin yoğun desteği ile 7 Nisan tarihinde Ankara’da yapılacak Türkiye Yüzme Federasyonu seçimlerine en güçlü aday olarak giriyor.

Türkiye Yüzme Federasyonu, Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nu 7 Nisan tarihinde Ankara’da gerçekleştiriyor. Başkanlık seçimlerine iki adaydan biri olarak giren ve Türk yüzme camiasının yakından tanıdığı Barış Bul, tanıtım kampanyasına iddialı şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Yüzme sporuna uzun yıllar boyunca farklı kademelerde hizmet veren Bul, insan odaklı bir yönetim anlayışı getirmek amacında olduklarını belirterek, “Ekip olarak; yola çıkarken kurum ruhu ile hareket etmeyi; birleştirici ve sorunlar karşısında inançlı bir tutum sergilemeyi ilke edindik. Sorunlara sorunlar ekleyerek değil, çözüm üreterek tüm yüzme camiasının yanında olacağımıza söz veriyoruz.” şeklinde konuştu.

Yüzme sporunun ileri gitmesi adına gelecek her türlü fikri ciddiyetle ele alacaklarının altını çizen Bul’un yakın vadede hayata geçirmeyi planladıkları projeler arasında; “tüm branşların katılacağı bir çalıştay”, “sürekli online eğitim projesi”, “bölgesel kalkınma yapısı”, “her ay bir şehirde eğitim”, “antrenör ve sporcu ödül yönetmeliği”, “Anadolu kulüplerine pozitif ayrımcılık”
“Olimpiyat performans grupları”, “Anadolu antrenörlerine milli takımlarda staj”, “Online bilgi edinme sistemi”, “finansal özkaynak yaratılması” ve “yüzme hayat kurtarır kamu spotu” yer alıyor.

Barış Bul Basın Bülteni 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir