Anabilim Koleji Yüzme Havuzu

Anabilim Koleji Ümraniye / Ataşehir Yüzme Havuzu yarı olimpik ölçülerindedir. Toplam 6 adet kulvar mevcut olup, kulvarın arası 1,5 m. genişliğindedir. Kolejin Sancaktepe / Çekmeköy yüzme havuzu da hemen hemen aynı ölçülerdedir.

Yılı her ayında havuza dahil olunabilir.  Ancak kontenjan sınırlı olduğundan ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Tüm yüzme seanslarında karma eğitim uygulanmaktadır.

Çok gerekmediği sürece keyfi olarak özel yüzme dersi alınmasını önermiyoruz. Grup dinamiği her zaman daha ekonomik ve faydalı olacaktır. Buna rağmen şayet ciddi su korkunuz varsa, çok kısıtlı zamanınız varsa, herhangi bir özel durumunuz varsa özel ders alabilirsiniz.

Her sektörde olduğu gibi yüzme eğitimi söz konusu olduğunda da rekabet söz konusudur. Nasıl ki rekabet ortamında kötü niyetli oluşumlar mevcut ise aynı sıkıntı yüzme sporu için de geçerlidir. Paranızı, zamanınızı ve her şeyden önce sağlığınızı emanet edeceğiniz kişi ve kurumları iyi analiz etmek zorundasınız. Üyelik için sadece internet veya telefon ile elde edeceğiniz bilgiler yeterli olmayabilir daha doğrusu aldatıcı olabilir. Bir beceriyi her eğitmenin öğretebileceğini ancak uygun rol modeli olamayabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Önemli olan çocuklarınızda kalıcı ve olumlu davranış değişiklikleri elde etmektir. Bu nedenle;

– Kayıttan önce mutlaka dersleri izleyin,

– Mümkünse eğitmen ile görüşün,

Havuzun su kalitesi hakkında bilgi isteyin,

– Tesisi önceden gezin,

İmkanınız varsa mevcut üyelerden referans alın,

Unutmayın; eğitimin pazarlığı olmaz. “Daha ucuz” iyi olmayabilir!

Randevu alabilmek için www.marmarasport.com/sancaktepe-yuzme-kursu.html  web sayfası incelenebilir.